Loaded

Leanpay darila za zaključek leta 2023

05.01.2024. | 0 min branje

Skupaj lahko gremo korak dlje, o vsem tem pričajo vsi mejniki, ki smo jih dosegli v letu 2023 in ki jih ne bi zmogli doseči brez pomoči in podpore naših uporabnikov in partnerjev.

Zato je pomembno, da jim je še posebej izrazimo svojo hvaležnost. Majhna dejanja in pozornosti štejejo več, kot si mislimo in prav je tako. S tem v mislih smo pripravili decembrska darilca, s katerimi smo presenetili naše partnerje in naše najbolj zveste stranke. Preberite si več o pripravljenih presenečenjih.

Verjamemo, da so glavni del uspešnega poslovanja človeški odnosi. V decembrskih dneh ko izvedemo kratko perspektivo o naših uspehih, dosežkih, kaj kmalu opazimo, da je vsa ta uspeh mogoče pripisati le ljudem, s katerimi sodelujemo in omogočamo izoblikovanje uspešnih partnerstev.

Vedno znova se namreč pokaže, da kjer je volja, tam je moč. In skupaj lahko gremo korak dlje, o vsem tem pa pričajo vsi mejniki, ki smo jih dosegli v letu 2023 in ki jih ne bi zmogli doseči brez pomoči in podpore naših uporabnikov in partnerjev.

Zato je pomembno, da jim je še posebej izrazimo svojo hvaležnost. Majhna dejanja in pozornosti štejejo več, kot si mislimo in prav je tako. S tem v mislih smo pripravili decembrska darilca, s katerimi smo presenetili naše partnerje in naše najbolj zveste stranke.

Leanpay vizija

Zakaj steklena peščena ura? Hoteli smo izbrati darilo, ki bi tesno povezalo in predstavilo našo Leanpay vizijo. Današnji slog in ritem življenja narekujeta svoja pravila in pogoje. Pričakovanja v poslu so visoka. Profesionalnost je ključnega pomena.

Zdi se, da so vse naloge prioriteta in da dan nima dovolj ur. Ko tako premislimo pri sebi, hitro opazimo, da nam je današnjem tempu časa in aktivnosti najbolj pomembna valuta: čas.

Ker ga ni na pretek, je pomembno, da znamo z njim pametno upravljati in ga z namenom usmeriti v aktivnosti, ljudi in projekte, ki nas osrečujejo, nas izpopolnjujejo in nam omogočajo, da polno živimo.

S tem v mislih smo oblikovali naše storitve. Tako omogočamo nakupe na obroke na preprost in hiter način, s katerim našim uporabnikom omogočamo, da se izognejo časovno-zahtevnim opravilom, kot je obisk banke ali izpopolnjevanje kupov papirjev. Namesto teh opravil, lahko tako svoj čas usmerijo v trenutke, ki zares štejejo.

Poleg tega pomagamo našim partnerjem pri rasti - vodimo jih skozi procese, jih izobražujemo in omogočamo, da z našo pomočjo pridobijo vse potrebno znanje, za uspešno implementacijo in upravljanje z obročnim plačevanjem.

Peščene ure so tako simbol naše misije, ki je omogočiti vsakemu potrošniku, da opravi katerikoli nakup v katerikoli trgovini z zagotavljanjem odgovornega, poštenega in enostavnega financiranja. Z njimi želimo podariti več kot le darilo. Želeli smo izpostaviti pomen enostavnosti uporabe Leanpay obročnih plačil, ki prihrani dragocen čas tako prodajalcu kot stranki.

Čas, ki preteče znotraj enega obrata peščene ure, simbolizira hitrost in enostavnost. Prav toliko časa potrebuje tudi stranka, da prvič preveri svoj limit pri Leanpayu ali opravi prvi nakup. Naslednji so še enostavnejši.

Darilo skriva več pomenov

Na tak način ljudi opomnimo, kako dragocen je čas in kako lahko z našo storitvijo privarčujejo pri njem ter ga namenijo stvarem, ki zares štejejo v življenju.

V darilu se skriva več koristi:

Pripomoček za čuječnost

Opazovanje, kako peščeni drobci tečejo skozi uro, nas pomirja. Ta trenutek čuječnosti omogoča, da se osredotočimo le na opazovanje in znova zberemo moči in misli za nove izzive.

Pripomoček za povečanje produktivnosti

Postavljanje kratkih časovnih okvirov za naloge spodbuja večjo produktivnost. Lahko uporabimo tudi tehniko time-boxinga, ki je znana po učinkovitem dokončanju nalog.

Dekorativni izdelek

Našo uro lahko uporabite kot prefinjen dekorativni element, ki s svojo estetiko oplemeniti vsak prostor.

Pripomoček za štopanje

Pozabite na prekuhane testenine ali neumite zobe. Z urico lahko pričnete odštevati čas in teh nekaj minutah kuhate svojo najljubšo jed ali pa si res temeljito umijete zobe.

Leanpay limit

Čas ujet v uro, je čas, ki ga vsak posameznik potrebuje za opravitev in pregled Leanpay limita.

Timsko delo pri pripravi

Vemo, da male pozornosti štejejo, zlasti če so narejene osebno. Naša darilca so točno to. Narejena po meri s strani naših sodelavcev. Božičkovim pomočnikom se je tako pridružila tudi naša ekipa in pomagala pri celotni izpeljavi darilca.

Od kreative ideje, besedil, oblikovanja, do končnega produkta, ki ga je bilo treba zapakirati v škatle. Prisotni so bili pri celotnem procesu in tako poskrbeli, da je izdelek res personaliziran in ustvarjen po naših standardih.

Celotnem paketu smo dodali še bolj oseben vtis z voščilnico, s katero smo želeli izraziti našo hvaležnost njim, ki nas z različnimi aktivnostmi podpirajo skozi celo leto.

Darila tako niso masovna narejena, ampak smo s pozornostjo do detajlov in predanostjo uspeli ustvariti ličen in celovit paket, s katerimi bo mogoče navdušiti naše partnerje.

Presenečenja in darila za naše Leanpay uporabnike

Nismo se ustavili samo tu. Če so poslovni partnerji navajeni posebne pozornosti ob koncu leta, to običajno ne velja za stranke. Zato smo se želeli zahvaliti tudi našim najbolj zvestim uporabnicam in uporabnikom. Večina med njimi je z Leanpay opravila že več kot 20 nakupov.

Za njih smo pripravili prav posebno presenečenje: Leanpay zvezek, za zapisovanje vseh želja, ki jih imajo in načrtovanje leta 2024. Nove Leanpay čokoladice za sladkanje življenja in vratna pasovke. Za zimske praznike smo pripravili tudi posebne nalepke Leanpay, kjer najdete našo maskoto v posebni božični preobleki.

Prav tako smo tudi njim namenili misli hvaležnosti in jim poslali posebni kartonček z zahvalo, da so del naše skupnosti. Ponosni smo namreč, da nam pri nakupovanju na obroke zaupa že več kot 100.000 uporabnikov.

Številka novih uporabnikov še vnaprej vztrajno raste, kar nam kaže, da svoje delo opravljamo korektno ter nas tako veseli, da na varen, odgovoren in transparenten način omogočamo ljudem nakupe na obroke.

Tudi ta darilca so bila ročno narejena s strani naše ekipe. Vsak paket je bil ročno zapakiran ter poslan po pošti. Ker vemo, da male pozornosti veliko štejejo.

Vsem, ki berete naš blog želimo lep začetek leta 2024.